HİDROLİK PNÖMATİK DÜNYASI

Hidrolik- Pömatik sektörlerine yönelik olarak 2 ayda bir yayınlanan HİDROLİK PNÖMATİK DÜNYAS adlı dergimiz Şubat 2012 piyasaya çıktı. Hedef sektörlere tüm yönleriyle ele alıp, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri size aktaracak olan dergimizde sektörel araştırmalar ve teknik makaleler de yer almaktadır. Yurtdışındaki gelişmeleri takip ederek sizleri bilgilendirecek olan HİDROLİK PNÖMATİK DÜNYASI’nın ilk sayısı WIN Fuarı’nın 2. Faz’ında okuyucularıyla buluştu Oldukça beğenilen dergimizi DEMİR ÇELİK STORE ve MAKİNA STORE dergilerinin yayıncısı tarafından hazırlanıp Türkiye genelinde özellikle ağır sanayi otomativ demir çelik sektörü,makina sektörü ve imalat sanayine dağıtılmaktadır.Derginin tirajı ise 3.500 adettir

. REKLAM GELEN BİLGİ:

Dergilerimize reklam veren firmaların logoları www.hidrolikpnomatikdunyasi.com ,ve diğer web sitelerimiz olan www.steel.com.tr www.metal.com.tr www.demircelik.com.tr www.celikservismerkezleri.com , www.makinasektoru.com , www.lojistiksektoru.com vs. referanslar bölümünde ilgili sitelerde linkli olarak yer almaktadır. Gene firmalarla yapılan haberlerde ilgili web sitlerimizde ücretsiz yayınlanmaktadır. Reklamlardan genelde daha iyi sonuç almak için yıllık değerlendirme yapılmasını önermekteyiz çünkü her sayısı Katılımcısı olduğumuz farklı Fuarlarda, Konferanslarda hedef kitleyle buluşturulmakta ve Yurtiçi Kurye ile ilgili sektörlerde firma yetkililerine ulaştırılmaktadır. Sanayi Bölgelerine araçlarla da dağıtım yapılmaktadır. Her sektörden sanayicimiz web sitelerimiz üzerinden ücretsiz olarak dergilerimizi alabilmektedirler. Dergilerimiz E-dergi olarak www.metalmedya.com ve dergi web sitelerimiz üzerinden okunabilmektedir. Her ay dergi gönderdiğimiz firmaların %30 ana firmalar sabit olup % 70 firma ise her ay değişmektedir.

HİDROLİK PNÖMATİK DÜNYASI

Hidrolik- Pnömatik sektörlerine yönelik olarak 2 ayda bir yayınlanan HİDROLİK PNÖMATİK DÜNYASI, hedef sektörlere tüm yönleriyle ele alıp, sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri okurlarına aktarmaktadır.

YAYIN İÇERİĞİ

  • Hidrolik & Pnömatik
  • Güç Aktarımı
  • Motorlar